Menu
Zavřít

Restrukturalizace a insolvence

Již více než 30 let se zaměřujeme na insolvenci a restrukturalizaci podniků,
správu ohrožených pohledávek, insolvenční proces a zastupování před soudy všech stupňů.

Více informací

Kdo jsme

Kancelář ZIZLAVSKY se více než 30 let specializuje na firemní restrukturalizace a insolvence a na zastupování společností v řízeních před soudy všech stupňů. Pracuje především pro korporace, kterým hrozí úpadek nebo které se naopak potýkají s insolvencí svých obchodních partnerů. Za svou práci pravidelně získává nejvyšší tuzemská ocenění. Obdržela také cenu Turnaround Management Association v Londýně za soudní reorganizaci textilky Veba.

ZIZLAVSKY má opět právnického Oscara za restrukturalizace a insolvence

Právníci kanceláře ZIZLAVSKY mají zkušenosti z tisíců insolvenčních řízení a mnoha neformálních i formálních restrukturalizací. Řeší největší případy, jako jsou Sberbank nebo ARCA, kde zastupují velké věřitelské skupiny. Jako právní zástupci koncernového věřitele Smartwings prosadili v řízení před soudem unikátní koncernovou reorganizaci letecké společnosti ČSA. Aktuálně pracují na restrukturalizaci několika podniků, dotčených změnami situace na trhu.

Využíváme potenciálu korporací:

 • ŽIŽLAVSKÝ, advokátní kancelář s.r.o.
 • AS ZIZLAVSKY v.o.s., insolvenční správci se zvláštním povolením
 • Idolo, a.s., dražebník s koncesí k provádění veřejných dražeb

Nabízíme znalost praxe

Kancelář ZIZLAVSKY má ve svém týmu nejen advokáty, ale také 15 insolvenčních správců. Patří mezi elitní správce se zvláštním povolením pro řešení úpadků velkých podniků. Počtem řešených insolvencí je kancelář ZIZLAVSKY největší v České republice. Právníci kanceláře znají reálnou praxi českých soudů do úrovně názorů jednotlivých soudců. Mají výhodu pohledu z druhé strany a své zkušenosti využívají ve prospěch svých klientů.

V čem je naše výhoda

Formální řešení vytvářejí iluzi. Prakticky orientovaná řešení posilují stabilitu firmy a chrání manažery před osobní odpovědností. A právě o to nám jde.

JUDr. Michal Žižlavský„Trvá dlouho, než přetavíte znalosti do praktických dovedností. Zkušenosti přicházejí až s velkým množstvím případů. Po třiceti letech praxe mohu říci, že máme silný tým specialistů, který přináší našim klientům spolehlivá a bezpečná řešení, prověřená praxí. Rádi při jejich vytváření také spolupracujeme s interními právníky a dlouhodobými právními zástupci podniků,” říká zakládající partner kanceláře JUDr. Michal Žižlavský

  Kontaktujte nás

  Náš tým vám rád poskytne veškeré aktuální informace


  ZIZLAVSKY sází na zkušenosti týmu advokátů a insolvenčních správců

  Reference Na čem pracujeme
  Náš tým Získaná ocenění
  Získaná ocenění