Menu
Zavřít

Náš tým

Více informací
Zpět na Tým
JUDr. Adam Sigmund sigmund@zizlavsky.cz


advokát-partner
| insolvenční správce
se zvláštním povolením

 

Advokát od roku 2004. Dlouhodobě se zaměřuje na obchodní právo, soudní spory a zejména insolvenční (úpadkové) právo, včetně mezinárodních přesahů. Získal zkušenosti z mnoha úpadkových řízení a souvisejících soudních sporů. Od roku 2009 je partnerem v advokátní kanceláři ŽIŽLAVSKÝ, kde vede tým pro zahraniční klienty kanceláře. Hovoří anglicky a francouzsky.

Jako jeden z mála expertů v České republice disponuje zvláštním povolením Ministerstva spravedlnosti České republiky, opravňujícím k výkonu funkce insolvenčního správce velkých podniků, bank a finančních institucí. Je ohlášeným společníkem a statutárním zástupcem právnické osoby, která aktivně působí jako insolvenční správce. Podílí se na soudních reorganizacích řady podniků podle nové právní úpravy.

Jako advokát je členem České advokátní komory a Rady Expertů Asociace insolvenčních správců. Působí v odborné sekci České advokátní komory pro insolvenční právo. Je členem komise Ministerstva spravedlnosti České republiky pro zkoušky insolvenčních správců se zvláštním povolením.

    Kontaktujte nás

    Ozvěte se nám se svým problémem a něco vymyslíme.