Menu
Zavřít

Média

Více informací
Zpět na media
04.08.2023

INVESTICE DO FONDŮ A DLUHOPISŮ: Chcete zpět své peníze? Jednejte rychle! – Rozhovor s Michalem Žižlavským, Janem Eisenreichem a Petrem Veselým

Hledáte příležitosti, jak zhodnocovat své peníze? Nebo jste už investovali? Pak asi víte, že není důležité jen to, jak vysoký výnos vám někdo slibuje.

Říká se, že slibem nezarmoutíš, ale kdo nechce přijít o všechno, měl by vnímat také rizika a vidět varovné signály. Doba není lehká, fondy a vydavatelé dluhopisů krachují anebo je čekají finanční potíže. Koho se to týká? Co se dá dělat?

Podívejte se na rozhovor s odborníky, kteří zastupují poškozené věřitele krachujících fondů Growing Way, J. O. Investment, WCA International nebo Diversity Capital. Dozvíte se také, co se děje ve skupině Premiot, která emitovala ve velkém dluhopisy, vybrala od investorů peníze, a dnes bankrotuje.

Pozvání do studia LEAGLE.ONE přijali předseda výkonné rady Asociace pro transparentnost investičního trhu Jan Eisenreich a advokáti Michal Žižlavský a Petr Veselý z kanceláře ZIZLAVSKY, kteří zastupují velké skupiny poškozených investorů v soudních řízeních.

Zajímá vás téma investic? Přiblížíme vám některá rizika na skutečných případech, které řeší české soudy. Poradíme vám, na co si dát pozor.

Rozhovor si můžete pustit zde:

Dozvíte se:

  • Proč vznikla Asociace pro transparentnost investičního trhu a čemu se věnuje
  • Jak fungují alternativní investiční fondy, pro koho se hodí a kdo by se jim měl vyhnout
  • Co mají společného fondy, které bankrotují a proč v nich mizí velká část peněz investorů
  • Jak se řeší insolvence Growing Way, J. O. Investment a WCA International a kolik dostanou věřitelé
  • Proč byla neúspěšná exekuce “malajského fondu” Diversity Capital a co by měli dělat poškození klienti, když soud vyhlásí bankrot
  • Jak to vypadá se skupinou Premiot, která vydala dluhopisy, vybrala od investorů peníze a dnes krachuje
  • Proč se právě teď nacházíme na počátku éry velkých dluhopisových problémů
  • Co radí odborníci investorům, kteří mají své peníze v problémových fondech nebo dluhopisech

Zdroj: LEAGLEONE, 4. 8. 2023